Де найкраще розміщувати ароматизатор в амтомобілі: поради щодо ефективності
На сьогодні ароматизатори для авто мають дуже високий попит з кількох причин. По-перше, обробка салону сама по собі має запах, але не всім він до смаку. По-друге, пластик, штучна та натуральна шкіра, а також набивання сидінь чудово вбирають аромати, особливо якщо вони інтенсивні. Яскравим прикладом може стати пролита кава, тютюновий дим чи мокра собача шерсть. Зрештою, машини зараз – не просто транспортний засіб для переміщення. Це частина повсякденного життя, яка є й показником статусу, й маркером особистості власника також. Тому для авто існує безліч аксесуарів. Й освіжувач повітря в машину – один із найдоступніших. Тобто, забавні підвіски, наклейки та тримачі в салоні можуть бути відсутніми. А от парфумовані ароматизатори можна зустріти практично у кожному авто.
У цій статті ми поговоримо про освіжувачі повітря в машину, а також про те, де їх можна розмістити з максимальною ефективністю.
Освіжувач повітря в машину: популярні різновиди та вплив на розташування
На даний момент парфумовані ароматизатори для авто представлені в широкому ціновому діапазоні та різних різновидах. Асортимент справді багатий, адже освіжувач повітря в машину може бути:
-
картонним;
-
дерев'яним;
-
гелевим;
-
порошковим;
-
рідким.
При цьому можна розділити ароматизатори на пасивні та активні. Яскравим прикладом перших є знаменита «ялинка». Це фігурний виріб з картону, який просякнуто віддушкою. Запах виділяється безперервно, у міру використання пропадає. Для початку експлуатації необхідно розкрити герметичну упаковку. Другий тип – сучасніший. Як правило, для поширення аромату потрібне додаткове обладнання, яке дозволяє регулювати інтенсивність розповсюдження запаху, його напрямок, а також розпорошувати парфумовану рідину за бажанням. Такий пристрій може нагадувати звичайний освіжувач для дому, а може бути програмованим.
Парфумовані ароматизатори для авто: що впливає на місце розташування
На місце розміщення освіжувача повітря в машині впливає кілька чинників. Серед них:
-
матеріал дифузора та склад композиції (натуральні ефірні олії псують обробку, так що подібний освіжувач не повинен з нею контактувати);
-
призначення самого ароматизатора (антибактеріальний склад або нейтралізатор краще помістити на шляху прямування повітряних потоків, а звичайну «ялинку» на відстані від водія та пасажира)
-
індивідуальні уподобання власника.
Останній пункт особливо важливий, адже ароматизатор для авто, парфумований або будь-який інший, може використовуватися не тільки для приємного запаху в салоні. Наприклад, водій таксі може розмістити освіжувач ближче до себе, щоби менше вдихати сторонні запахи від різних пасажирів.
Однак найбільш ефективним способом розповсюдження композиції ароматизатора площею салону є розміщення на шляху повітряних потоків.
Чи необхідний ароматизатор для авто в сучасному світі
Хоча ароматизатори повітря в машину, особливо парфумовані, дійсно популярні, їхня наявність бажана, але зовсім не обов'язкова. Сьогодні можна позбутися неприємних пахощів в салоні, не перекриваючи сморід приємним ароматом. Так, на ринку добре представлені освіжувачі для авто з ефектом нейтралізації будь-яких ароматів. Також подібний ефект часто мають антибактеріальні склади. Це дуже хороша новина, адже деякі люди в принципі не переносять інтенсивних ароматів, оскільки вони викликають головний біль або сильніші алергічні реакції.
Таким чином, тільки вам вирішувати, чим пахне в салоні вашого автомобіля. І чи там пахне взагалі.